Seko mums

KONCERTI


NAKTS UN VĒLĀ VAKARA KONCERTI, копия.jpg

Rīgā aizsākta nakts koncertu sērija

Sestdien, 12. janvārī, plkst. 21, Rīgas Kuģniecības un vēstures muzejā ar izcilā čellista Ruslana Viļenska koncertu tika aizsākta nakts un vēlā vakara koncertu sērija.

Koncerti notiks neformālā vidē, atsakoties no koncertzāļu stīvuma un piedāvājot baudīt izcilu mūziku starptautiski atzītu mūziķu izpildījumā. Klausītāji koncertus varēs baudīt īpašā, atslābinātā gaisotnē – guļus, sēžot uz spilveniem un baudot glāzi vīna. Gaisotni pastiprinās arī gaismas projekcijas.

Projekta koncerti Rīgā notiks regulāri.

VILENSKY MUSIC ROOM 3.jpg

Rīgā tiek atklāts jauns koncertu formāts – „Mūzikas istaba”

"Mūzikas istabas" koncerti notiks neformālā vidē, noņemot nost koncertzāļu stīvumu, piedāvājot baudīt izcilu mūziku starptautiski atzītu mūziķu izpildījumā. Koncertus klausītāji varēs izbaudīt īpašā un atslābinātā gaisotnē – sēžot uz spilveniem un iedzerot glāzi vīna. Uz skatuves tiks radīta mūzikas salona atmosfēra, kura bija populāra visā pasaulē 19./20. gs. mijā. Šiem koncertiem ir izglītojošs mērķis, parādot dažādas mākslas un mūzikas formas. Projekta koncerti Rīgā notiks regulāri. Pirmajā koncertā klausītājiem būs iespēja dzirdēt J. S. Baha mūziku un brīvas improvizācijas čellam solo.

LATVIJAS TELEVĪZIJA PAR VILENSKY LIVE